PIT BULL SPORT SHOW 2022

Klub Apbt – Kemp Orion

Jen takové zhrnutí naší AKCE!

Rozhodli jsme se, že je na čase závody začít pořádat na jiném místě. Neboť na Křivonosce se nedalo s provozovatelem kempu dohodnout na kompromisu. Tak jsme se rozhodli navázat spolupráci s kempem Orion se sídlem v Roudné u Soběslavi.

Nebudu psát žádný sloh, neboť to pak nikdo nečte, ale určitě stačí pár vět o tom, jak akce proběhla. Začnu místem, ať už přístupem paní provozní, obsluhy, ale i uklízeček no prostě celého personálu, jídlem čistotou, které bych nazvala Rájem na zemi pro takové akce!!!

Závody samotné probíhali díky Vám v té správné atmosféře díky za vaši ohleduplnost a fandění, jste prostě skvělí! Díky i za zahraniční účast Tamara Matzler, Ada Dąbek, Kuba Szura

Jak už jsem řekla při předání cen a předání cen, naší velkou prioritou je královská disciplína Weight Pulling a ta za nás proběhla SUPER!!! Práce některých handlerů a psů je prostě parádní a toho si moc ceníme. Ale musím pochválit i náš tým DRÁHA se povedla postavit tak, že si všichni krásně zatahali a převzatý vyvolávací systém z EPF prostě fungoval tak, že to odsejpalo a troufám si říct, že i soutěžící byli spokojeni.

Tak že za nás veliké DÍKY patří všem, kteří se zúčastnili, pobavili, ale i těm co přiložili ruku k pomoci a TAKÉ SAMOZŘEJMĚ celému mému Týmu.

Zvláštní poděkování Irena Vanišová za perfektní fotky.

Po skončení akce se klub APBT dohodl na spolupráci s Kempem Orion a dnes už víme, že květnová akce se bude konat opět na tomto úžasném místě – Kemp Orion u Roudné. Tak se na VÁS BUDEME TĚŠIT NA JARNÍ ORIONCE

Děkujeme sponzorům, kteří podpořili naší podzimní akci ať už něčím na zub tak pro vaši bezpečnost: Firmě MAG, Dopravní značení Milan Breda, Yoggies, Husse, Natureca, Kavárna U Fialky, Honzík Liprich, Tomáš Zajíček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *